Dąbrowa Górnicza ul. Kołłątaja 24
+48 691 873 354 (fryzjer, kosmetyka)
+48 601 404 704 (medycyna estetyczna)

Manicure

  • Tradycyjny – zabieg przy użyciu sprzętu tradycyjnego – cążek. Cążki i wszystkie instrumenty używane przy zabiegach tradycyjnych podlegają pełnej sterylizacji.
  • Biologiczny – dla tych, którzy nie lubią cążek. Polega na zmiękczeniu skórek specjalnym preparatem i usunięciu ich jednorazowym drewnianym patyczkiem lub frezrką.
  • French – polega na opiłowaniu paznokcia w specjalny kształt oraz malowaniu jego końca w kolorze białym, a pozostałej płytki lakierem w kolorze naturalnego różu lub beżu.

Manicure hybrydowy OPI Axxium Soak Off

Zwycięzca pierwszego miejsca w zawodach w Las Vegas & Londyn Nailympics w kategorii najlepszy system żelowy na świecie! Bestsellerowe odcienie!
Żele Axxium to wyjątkowa odporność i przejrzystość kolorów bez zbędnego wysiłku! Axxium działa jak niewidzialna warstwa chroniąca paznokcie, zapewniająca im wytrzymałość, aby rosły bez pęknięć i nie łamały się. Dodatkowo, Axxium nadaje paznokciem wyjątkowy połysk! Wykończenie jest tak przejrzyste i nieskazitelne, że uwypukla piękno naturalnych paznokci.

Axxium Soak Off jest całkowicie bezpiecznym żelem i nie odczuwa się sztuczności nosząc go na dłoniach czy stopach. Przez wiele lat był badany, testowany i udoskonalany przez ekspertów z branży paznokciowej. Nie zawiera składników chemicznych ani monomerów, które wnikając w płytkę paznokciową zaburzają jej naturalne czynności metaboliczne. Oznacza to, że naturalne paznokcie mogą oddychać i zdrowo rosnąć pod warstwą ochronną żeli Axxium Soak Off. Dzięki porowatej strukturze żelu wilgoć wydzielana przez paznokieć może swobodnie wydostawać się na zewnątrz, co utrzymuje płytkę paznokciową w doskonałej kondycji nawet po dłuższym okresie noszenia.