Dąbrowa Górnicza ul. Kołłątaja 24
+48 533 371 115 (kosmetyka)
+48 601 404 704 (medycyna estetyczna)

Nasz adres

Dąbrowa Górnicza (Śląsk)
ul. Kołłątaja 24 (wejście od ul. Królowej Jadwigi)

Nawigacja

Tel. 32 262 84 66
Tel. kom.: +48 533 371 115 (fryzjer, kosmetyka)
Tel. kom.: +48 601 404 704 (dr n. med., medycyna estetyczna)

Rezerwacja on-line

https://www.moment.pl/estetica-laser-med

Kontakt

Twoje imię (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Twoja wiadomość

  • Administratorem Twoich danych osobowych jest: Estetica Laser-Med dr n. med. Iwona Płaza, ul. Kołłątaja 24, 41-300 Dąbrowa Górnicza, tel. 601-404-704. 

  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.

  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.

  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.

  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

  • Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.

  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.

  • Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych odbywa się poprzez formularz kontaktowy

  • Twoje dane będą/ nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.