Dąbrowa Górnicza ul. Kołłątaja 24
+48 533 371 115 (kosmetyka)
+48 601 404 704 (medycyna estetyczna)

Nici hialuronowe – lifting

Miękki lifting (soft lifting), nici hialuronowe.

Miękki lifting to nowoczesna metoda precyzyjnego modelowania owalu twarzy, napięcia skóry oraz niwelowania zmarszczek szyi i odmładzania skóry dłoni. Lifting pozwala odzyskać utraconą naturalną objętość w obszarach, w których następuje zmniejszenie objętości tkanki podskórnej.

Nowa metoda modelowania twarzy i ciała w technice Miękkiego liftingu pojawiła się wraz z zaprezentowaniem we wrześniu 2009 roku przez dr Sandrine Sebban nowego rodzaju miękkiej igły, która jest swego rodzaju połączeniem zalet igły i miękkiej kaniuli.

Miękki lifting wykonywany jest za pomocą dwóch wkłuć;wykonania oworu wstępnego, a następnie wprowadzenia miękkiej , tępo zakończonej kaniuli. Lekarz wprowadza przy jej użyciu preparat wypełniający ( niewidoczny i niewyczuwalny), uzupełniając ubytki tkankowe , powstałe na skutek np. procesu starzenia. Zabieg nie wymaga dodatkowych korekcji ani znieczulenia. poza delikatnie zaznaczonymi miejscami wkłucia nie ma żadnych zasinień.

Wchłaniający się wypełniacz zapewnia również:

  • doskonałe nawilżenie okolicznych tkanek
  • efekt wypoczętej, napiętej i zdrowej skóry

Miękka igła zapewnia możliwość użycia najbardziej wysublimowanych technik korekcji twarzy, które zapewniają najbardziej naturalny efekt, przy jednoczesnym zminimalizowaniu praktycznie do zera wystąpienia działań niepożądanych w trakcie zabiegu. Dzieje się tak za sprawa samej igły , która zakończona jest tępo, podobnie jak kaniula.

Miękki lifting dedykowany jest wszystkim tym pacjentom, którzy poszukują bardzo naturalnych efektów korekcji, przy jednoczesnym wykluczeniu możliwości działań niepożądanych, jak siniaki, obrzęk po zabiegu czy zaczerwienienie skóry.

Technika miękkiego liftingu to:

  • nieporównywalny komfort podczas zabiegu
  • nie wymaga znieczulenia
  • zmniejszone ryzyko siniaków i obrzęku po zabiegu
  • niezwykle naturalny efekt korekcji
  • oszczędność czasu
  • natychmiastowy powrót do życia codziennego.