Dąbrowa Górnicza ul. Kołłątaja 24
+48 533 371 115 (fryzjer, kosmetyka)
+48 601 404 704 (medycyna estetyczna)

Masaże

Egipski masażysta z doświadczeniem nabytym w najlepszych egipskich kurortach, absolwent Uniwersytetu w Egipcie (wychowanie fizyczne) zaprasza na profesjonalne masaże, w tym masaż egipski.

Masaż Egipski – wpływa pozytywnie na organizm ludzki dodając energii, zmniejszjąc różnego rodzaju dolegliwości i bóle. Masaż całego ciała z rozciągnięciem mięśni.

60 minut – 140zł

Terapia Shiatsu – „akupunkturą bez igieł”. Jest to sztuka wywodząca się z czasów starożytnych polegajaca na uzdrawianiu dotykiem. Seans terapeutyczny trwający 60 minut ma na celu przywrócenie równowagi, wspomaganie samouzdrwienia zapewniając wspaniały relaks.

60 minut – 100zł

Masaż antycellulitowy – poprzez drenaż wspomaga metabolizm, poprawia krążenie żylne i limfatyczne, przyczyniając się do rozbicia komórek tłuszczowych i wydalenia toksyn. Ponadto poprawia napięcie i jędrność skóry.

60 minut – 80zł

Masaż stóp z refleksoterapią – refleksologia jest techniką relaksacyjną redukującą napięcie, przywracającą równowagę organizmu i dobrą kondycję psychiczną i fizyczną. Poprzez masaż receptorów poszczególnych organów uzyskujemy poprawę ogólnego stanu zdrowia.

30 minut – 50zł

Masaż gorącymi kamieniami – uzdrawiający, relaksujący, zmniejszający stres. Wprowadza do ciała harmonię, równowagę i spokój – wkrótce

Masaż olejkami aromatycznymi – zastosowanie aromaterapii w masażu daje nie tylko wiele przyjemnych doznań dla naszych zmysłów ale doskonale wycisza organizm, regeneruje siły witalne, poprawia wygląd i stan skóry.

60 minut – 80zł

Masaż klasyczny (leczniczy) – skierowany jest do osób cierpiących na wszelkiego rodzaju bóle, tj. przykurcze, bóle pleców, bóle kręgosłupa, napięcie mięśni.

60 minut – 70zł

W trosce o sprawność i jak najlepsze samopoczucie gwrantujemy państwu pełen relaks, odpreżenie oraz niezapomnianiechwile doznania radości i ukojenia.