Dąbrowa Górnicza ul. Kołłątaja 24
+48 691 873 354 (fryzjer, kosmetyka)
+48 601 404 704 (medycyna estetyczna)

Push up

Prezentacja rewolucyjnego systemu zwiększenia objętości włosów

Składa się on z kilku elementów. Po pierwsze zastosowaliśmy nową, automatyczną technikę nawijania włosów dzięki zastosowaniu specjalnego urządzenia Push-up. Tradycyjne wałki zostały zastąpione folią wykonaną z elastycznego i naturalnego materiału co zapobiega naciąganiu włosów.
Po drugie proponujemy specjalne nakładki o różnej grubości dzięki czemu można wybrać stopień odbicia włosów od skóry co z kolei daje nieograniczone możliwości kreatywnego układania fryzur.
Po trzecie wybieramy odpowiednią piankę Push-up w zależności od rodzaju włosów.

Uwaga! Dzięki zastosowaniu wielu pielęgnujących składników i szybkiemu wnikaniu we włos, pianki mogą być stosowane także do włosów farbowanych, a nawet rozjaśnianych nie powodując ich wysuszenia. Na koniec pozostaje użycie stabilizatora Push – up o natychmiastowym działaniu, mycie i można układać nową fryzurę.
Cała usługa trwa około 45 minut a efekt zwiększenia objętości włosów potrwa od 4 do 6 tygodni. Metoda Push-up jest na tyle bezpieczna, że może być powtarzana wielokrotnie. Może być stosowana na całej głowie a także tylko na wybranych partiach głowy ( czubek i tył głowy w celu likwidacji wicherka itp.). Może także rozwiązać problem wielu panów marzących o szybkim zabiegu powodującym zwiększenie objętości włosów.

Zdjęcia przed i po

pu1

pu2