Dąbrowa Górnicza ul. Kołłątaja 24
+48 691 873 354 (fryzjer, kosmetyka)
+48 601 404 704 (medycyna estetyczna)

Przedłużanie włosów

Wiele kobiet marzy o pięknych, długich i gęstych włosach, które są największą ozdobą kobiety.

Technika przedłużania i zagęszczania włosów oferowana przez nasz salon pozwala w sposób szybki i efektowny uzyskać wymarzoną fryzurę.

Pasemka włosa

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pań firma SOCAP stworzyła pasemka z naturalnych włosów do przedłużania i zagęszczania . W wyniku wieloletnich prób i badań powstał produkt idealny – pasemka włosa naturalnego pochodzenia indyjskiego. Włos indyjski strukturą najbardziej jest zbliżony do włosa słowiańskiego, a jego walory są nieporównywalnie lepsze. Każde pasemko posiada zgrzew keratynowy (naturalne białko pozyskiwane z włosów). Zaletą keratyny jest to, że nie powoduje ona żadnych skutków ubocznych. Każdy włos w pasemku ułożony jest we właściwym kierunku, czyli kierunek łuski odpowiada kierunkowi włosów.

W naszym salonie zabieg przedłużania i zagęszczania włosów wykonuje Pani Magda – instruktor (szkoleniowiec) firmy Socap. Organizujemy profesjonalne szkolenia dla fryzjerów w naszym salonie lub w salonie klienta. Szkolenie potwierdzone jest certyfikatem firmy Socap.

Włos firmy Socap posiada atest i certyfikat dopuszczający do obrotu handlowego. Ponadto jako jedyny w Polsce otrzymał złoty medal na Targach LOOK w Poznaniu.

Zdjęcia przed i po przedłużaniu włosów